Mimo, że dopiero zbliżają się wakacje to największe domy mody maja już gotowe kolekcje na sezon jesień – zima 2018. Okiem fotografa zerknijmy, co będzie modne w nadchodzącym sezonie.

Pokazano nie tylko okrycia wierzchnie, buty i dodatki ale tez suknie wieczorowe i bieliznę. Co do kolorów to rządzić będą ciemne zielenie, khaki, granaty, bordo i błękity. Oczywiście niezmiennie pojawia się naturalna skóra, nie tylko w kurtkach i torebkach.

Przemycane są już znane lampasy z boku spodni. Kontrastujące z czarnymi biele i czerwienie, choć gdzieniegdzie przebija i krata, z która spotkać się można także w modzie męskiej i dziecięcej na sezon.

Uwagę zwrócić warto na wracające do łask falbany i żaboty. Tu niezmiennie wykorzystywane są przy spódnicach i bluzkach, kilka płaszczy tez utrzymanych było w słodkim stylu.

Projektanci przełamują szarości kolorowymi wstawkami, często neonowymi, które dodają uroku nawet stonowanym kreacjom. Na ulicach pojawia się tez kolory nude i naturalne brązy.

Nadal  uwagę poświęca się całym strojom z jeansu – w jasnym i ciemnym odcieniu blue – nic dziwnego bo niebieski rządzi nie tylko wiosną i latem.

W płaszczach umiejętnie wkomponowano dodatki z futer, często sztucznych, w różnych kolorach. Obecne są frędzle, pasy i panterki – to nigdy nie wyjdzie chyba z mody. Dużą uwagę projektanci skupili na butach, torebkach i biżuterii – nawet proste kreacje łączone z dodatkami tworzą wystrzałową całość. Na sezon jesień – ima przygotowano tez kolekcje szalików i czapek – będzie się działo.