Mimo, że dopiero skończyła się zima projektanci już myślą nad trendami na kolejne mroźne miesiące 2018. Jakie modele będą modne?

Głownie na topie pozostawać będą spektakularne wzory i mocne kolory. Nie zabraknie też metalicznych akcentów. Buty na jesień będą zdobione cętkami, plisami czy kropkami i gwiazdkami. Wszystko to w połączeniu z żywymi, wyrazistymi kolorami. Stale na topie pozostają neonowe buty na dziwnych obcasach. Największe domy mody prześcigają się w pomysłach w temacie.

Na wybiegach rządzi kolor niebieski. Także jeśli chodzi o buty.

A fason? Każdy znajdzie cos dla siebie. Od wspomnianych dziwacznych obcasów, po kozaki na szpilce, z dziubkiem w szpic, po powracające do łask czółenka z charakterystycznym paskiem podtrzymującym stopę, o których słychać było już poprzedniej jesieni i wiosną. Do łask wrócą tez klamry. W różnym ujęciu, zwłaszcza zdobiące botki sznurowane od czuba po sam koniec. Nieco awangardowe, ale jakże urokliwe.

Stawiając na wygodę postawiono na kochane przez miliony kobiet słupki, ale i oryginalne klocki.

Nieco odmienne propozycje dotyczą mokasynów w wersji na 2018 rok – z dziurkami i solidnej podeszwie, w kolorach od klasycznej czerwieni, czerni, po bordo, zieleń, naturalny, skórzany brąz i srebro. Modne pozostaną również kowbojki – nie trzeba pozbywać się ich z szafy.

Dzięki rozmaitościom, jakie proponują domy mody na jesień i zimę tego roku można znaleźć te, które idealnie uzupełnia nasze stylizacje. Każdy ma swój styl, ulubione dodatki – zabawa modą jest ekscytująca.